Üretim Tesisimiz

1976 yılında kurulan Sunar Un ve Yem, sürekli yatırım ve iyileştirme politikası ile sektöründeki hem en tecrübeli, hem de en modern ve hijyenik tesislerden birine sahiptir. Sunar Un ve Yem müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikası gereği, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden aldığı buğdayı işleyerek, istenilen yüksek performanslı ve kaliteli un çeşitlerini üretebilmektedir.

21.000 m² saha üzerine kurulu olan Sunar Un ve Yem’de, un üretim tesisi 12.000 m² kapalı alana, yem üretim tesisi ise 5.000 m² kapalı alana sahip sahiptir.

Sunar Un ve Yem Un tesisinde; gıda güvenliğine uygun, insan sağlığını gözeten, çevreye saygılı üretim metoduyla;  fırınlara yönelik ekmeklik un çeşitleri,  ev hanımlarının ihtiyaçlarına yönelik rafta sunulan un çeşitleri, pastane ve özel fırınlar için lüks un çeşitleri üretilmektedir.

Sunar Yem tesisinde ise; mevzuata uygun, hayvan sağlığını gözeten, çevreye saygılı üretim metoduyla;  büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvanlar için bütün gelişim aşamalarına cevap verebilecek nitelikte toz, granül ve pelet normlarında doğal hayvan yemleri üretilmektedir. Sunar Yem, Sunar şirketlerinin diğer tesislerinden düzenli olarak elde ettiği yüksek kalitedeki hammaddeler sayesinde, yılın 12 ayı aynı kalitede yemler üretmektedir.